20 marca rozpoczyna się wiosna i jest to idealny moment, aby pożegnanie zimy uświetnić małym upominkiem. Jeżeli chcemy sprawić przyjemność kobiecie – dziewczynie, żonie, mamie, córce z powodzeniem można podarować drobną biżuterię z motywem roślinnym. Biżuteria z kwiatami występuje w tak wielu wzorach i formach, że z pewnością zadowoli każdą, nawet najbardziej wymagającą panią.

Biżuteria z kwiatami – idealny pomysł na prezent

Rośliny od wieków pojawiają się jako element dekoracyjny i ozdobny. Często wykorzystywane są w modzie, zarówno w formie hafów i aplikacji zdobiących ubrania, jak i w postaci biżuterii. Biżuteria z motywem kwiatowym to idealny prezent zarówno dla osób o wrażliwej, romantycznej naturze, jak i zdecydowanych, silnych, niezależnych kobiet, ceniących sobie indywidualność.

Pomysł na prezent dla przyjaciółki

Delikatna i niezobowiązująca to idealna biżuteria, aby podarować ją przyjaciółce. Może to być celebrytka z motywem koniczynki lub lekka bransoletka łańcuszkowa srebrna albo pozłacana. Można tez pokusić się o zawieszkę z naturalnym kamieniem lub kryształem. Jeżeli przyjaciółka jest fanką charmsów lub beadsów to tu mamy praktycznie nieograniczone możliwości.

Romantyczna indywidualistka

Kolekcja Kwiaty Nocy to niezwykła propozycja srebrnej (rodowanej lub pozłacanej) biżuterii zdobionej emalią. Cudowne kwiaty nocy to chabry, lilie, róże, bratki, krokusy. Kolekcja Kwiaty Nocy została zainspirowana najpiękniejszymi florystycznymi tatuażami. Każdy kwiatowy element opowiada inną historię. W kolekcji znajdują się zarówno propozycja dla kobiet gustujących w delikatnych ozdobach jak i panie lubiące okazałą biżuterię.        

W stylu folk

Tu idealnie sprawdzi się biżuteria ze szkła Murano. Dla zwolenniczek stylu folk doskonałym pomysłem na prezent będzie na przykład wisior lub kolczyki wykonane ze szkła Millefiori, czyli tysiąc kwiatów.